Hotel Crescent - Мумбаї
19.101187239100927, 72.89067685604095Загальний опис
2-зірковий Hotel Crescent розташований майже за 5 хвилин ходьби від станції метро Saki Naka. До послуг гостей заняття фітнесом і різноманітні можливості для відпочинку. Готель має Wi-Fi по всій території та парковку на території.
Розташування
Торговий центр "Фінікс Маркет" та Район Сакінака знаходяться на відстані лише 1.9 та 1.3 км від готелю. Індійський технологічний інститут Бомбею - популярне місце для відвідування, розташоване в межах 10 хвилин їзди машиною від цього помешкання.
Готель знаходиться за кілька хвилин ходьби від зупинки автобусів Krishna Nagar.
Номери
Деякі номери оснащені безкоштовним Wi-Fi і телевізором.
Харчування
Індійську кухню можна спробувати у ресторані The Cult, розташованому на відстані лише 7 хвилин ходьби.
Відпочинок та робота
Крім того, гості можуть позайматися у фітнес-центрі.
Основна інформація про Hotel Crescent
| 💵 Найнижча ціна за номер | 988 UAH |
| 📏 Відстань до центру | 3.2 км |
| ✈️ Відстань до аеропорту | 4.3 км |
| 🧳 Найближчий аеропорт | Міжнародний аеропорт Мумбаї ім. Чатрапаті Шіваджі, BOM |
Розташування
- Визначні місця
- Поруч
- Ресторани
- Готелі поблизу
Відгуки про Hotel Crescent
-
missingНаписав(-ла) відгук 26 чер
Чисто!!! Для индийского отеля это очень круто) В целом стоит своих двух звезд, но....надо что-то делать с персоналом... Останавливалась на ночь между перелетами...для этой цели вполне подходит.
1. В аэропорту почему-то не встретили, хоть и обещали, но компенсировали трансфером в аэропорт 2. WiFi нет, только проводной интернет 3. Карты к оплате не принимают, хоть это и заявлено на букинге, только кэш. 4. В большинстве номеров окон нет, но если останавливаться на одну ночь, это большого значения не имеет, учитывая также и окружающий пейзаж) 5. Очень хорошая слышимость в отеле и самый большой шум создает персонал, который громко перекрикивается на весь отель..если б не они, возможно было бы более комфортно. 6. Звонок в дверь номера означает, что дверь сейчас откроется и войдет ктото из персонала, ждать за дверью не принято)) т.ч. закрывайте дверь на замок)